Kurumsal

Zirve Otomasyon & Barkod Çözümleri , Şirketlerin Bilgi Ve İletişim  Teknolojilerine İlişkin Gereksinimlerini Karşılamak Üzere, Kurumsal  Yazılım Çözümleri, Mobil Uygulamalar, Sistem Ve Donanım Entegrasyonu  Uygulamalarının Yanı Sıra, Market , Restaurant , Tekstil, Mağaza,Oto  Satış, Oto Servis,Sıcak Satış, Soğuk Satış,Süreç Analizi Ve Tasarımı,  Proje Yönetimi, Eğitim ve Sistem Optimizasyonu,Ve Yeni Nesil Yazarkasa  Hizmetleri Sunmaktadır.

Kurumsallaşma Sürecini Kısa Sürede Tamamlayarak Önemli Başarılara İmza  Atan Zirve Otomasyon & Barkod Çözümleri, Bugün Pek Çok Kuruluşun  Öncelikli Tercihidir.  Genç ve dinamik kadrosuyla kuruluşundan günümüze kadar müşterilerini  anlamaya ve onların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya özen  göstermiştir.

Şirket politikası olarak amatör ruh ve profesyonel yaklaşım ilkelerini daima ön planda tutan şirketimiz birçok müşterisi ile çok uzun süreli ilişkiler kurabilmeyi başarmıştır.

Proje Yönetimi, Operasyon Yönetimi, Sevkiyat Yönetimi, E-Ticaret Sistemleri, Adisyon Programı, Bayi Yönetimi gibi daha birçok alanda müşterilerimize çözümler sunmaktayız. Şirketimiz VEGA YAZILIM çözüm ortağı olarak çeşitli Pos ve Barkod ürünleri ve diğer yazılım çözümleri konusunda hizmet vermektedir.

Adem Yırtıcı, Genel Müdür

WhatsApp WhatsApp Hattı